HOLHOS WELLNESS Kft.
  • 20 éves múlttal rendelkező étterem, üzletvezető chef-t keres!

    Legforgalmasabb veresegyházi étterembe keresünk olyan vezető szakácsot, aki a szakmai vezetést terhét leveszi a tulajdonosok válláról.

    Egy jól működő éttermet, képes még jobbá varázsolni, hogy az elkövetkező 20 évre is a térség meghatározó vendéglője lehessen.

    Olyan kollégát keresünk, akivel Öröm együtt dolgozni, és egy családias kollektívába képes beilleszkedni és vezetni azt, valamint saját ötleteivel színesítse az étterem kínálatát.

    Csak komoly és elhivatott érdeklődők jelentkezését várjuk.

    Foglalkozunk közétkeztetéssel, reggeliztetéssel és ebédeltetéssel, rendezvények lebonyolításával, ételkiszállítással.

    Étterünk 20 óráig tart nyitva.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Szakács / Séf

    Főbb feladatok, munkák:

      Egy étterem szakmai ügyvitele.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Ambiciózus, nyitott, megbízható munkatárs

      Vezetői és szakmai gyakorlati tapasztalat

      Nagy munkabírás és csapatszellemű hozzáállás

      Innováció és megújulás igénye

      Higiéniai előírások betartása és betartatása

      Jó kommunikáció

      Felelősségteljes munkavégzés

      1 hónap próbaidő

      Referencia és ajánlólevél

    Amit kínálunk:

      Jól felszerelt, modern főzőkonyha és munkaterület

      Bejáratott üzletmenet

      Összeszokott csapat

      Felsővezetői bérezés, a forgalomtól függően akár 1millió forint

      Hosszútávú, biztos, bejelentett munkaviszony

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Éttermi vendéglátás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 5-10 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    2112 Veresegyház, Budapesti utca 3.

    Havi nettó fizetési keret:

    700 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    éves bónusz / mozgóbér

    Jelentkezési határidő:

    2019. 08. 28.

    Önéletrajz.

    Ajánlólevél.

    Motivációs levél.