SD VOGUE GROUP Kft.
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Budapest központi részén, különleges környezetben, több, mint huszonöt éve folyamatosan működő étterem keres szakács munkatársat;

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakirányú végzettség
    Legalább 4-5 éves munkatapasztalat
    A mai konyhai trendek ismerete
    Alapfokú német nyelvtudás ( legalább „konyhanyelv”)
    Önálló munkavégzés képessége
    Megbízhatóság, kreativitás, pontosság, precizitás
    Orvosi alkalmasság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Rugalmasság, pozitív gondolkodás

Amit kínálunk:

    Versenyképes fizetés - megegyezés szerint
    Hosszú távú, stabil munkahely

    Családias légkör

    "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk fényképes önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével.

    A beérkezett önéletrajzokat adatbázisunkban regisztráljuk, és amennyiben Ön megfelel elvárásainknak, felvesszük Önnel a kapcsolatot.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1137 Budapest

A "Jelentkezem" gombra való kattintással várjuk fényképes önéletrajzát, nettó fizetési igény megjelölésével.