Royalsekt Zrt. (Royalsekt Zrt)
  • A Biczó Csárda & Lovas panzió az Alföld szívében, Kecskeméttől alig félórányira, az 52-es számú főút mentén, a Kiskunsági Nemzeti Park csodálatos természeti környezetében helyezkedik el. Az elmúlt évek során számos sikeres rendezvénnyel a hátunk mögött sikerült bebizonyítanunk, hogy érdemes bennünket választani. Csárdánk tökéletese helyszíne, családi és társasági eseményeknek, esküvőnek, báloknak, ballagási ebédnek, osztálytalálkozónak, bankettnek, születésnapnak. Változatos elrendezésű 50 fős kistermünk, 100 fős borospincénk, 150 fős muskátlis termünk,vagy 300 fős éttermünk a családi rendezvényeken túl kiváló helyszínként szolgál vállalati rendezvények, konferenciák, fogadások, évzáró partik, bor és pezsgőkóstolók, csapatépítő tréningek, családi napok megtartására is.

  • Szakács

    Főbb feladatok, munkák:

      • Előkészülés reggeliztetéshez és rendezvényekhez
      • A'la carte rendelések elkészítése
      • Főszakács által kiosztott feladatok elvégzése
      • Konyha tisztán és rendben tartása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      • Önálló munkavégzés
      • Terhelhetőség

    Amit kínálunk:

      • kiemelt fizetés
      • stabil egész éves munka

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6085 Fülöpszállás, Hármaspuszta tanya

    A "jelentkezem" gombra kattintás után kérem csatolja a megyar nyelvű önéletrajzát.