Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
REXJAR FOOD Kft.
  • Budapest VII. kerületi „egészséges életmód” éttermünkbe keresünk szakács/konyhai kisegítő munkatársakat, teljes munkaidőben, novemberi kezdéssel. Jellemzően saláták készítésével foglalkozunk de levesek , desszertek is megtalálhatóak étlapunkon,

    Helyi étkeztetést nem vállalunk, csak ételkiszállítást.

  • Szakács

    Főbb feladatok, munkák:

      Konyhai előkészületi munkák elvégzése
      Friss élelmiszerek feldolgozása
      Alapanyagok, félkész és készételek kezelése
      Nyersanyagok feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
      Éételek ízesítése, adagolása, tárolása
      Konyhai gépek és berendezések használata, tisztán tartása
      HACCP betartása
      Új ételek megtervezéses, elkészítése

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség,
      lendületes, megbízható, precíz munkavégzés,
      ápolt megjelenés
      kreativitás
      csapatszellem

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Szakács végzettség
      Rendszerető személy, aki ad magára és a környezetének a tisztán tartására.
      Hasonló munkakörben szerzett tapasztalatok.

    Amit kínálunk:

      Korrekt, megbízható cégvezetés.

      Fejlődéshez biztosítjuk a megfelelő képzéseket.

      Hosszútávú munkalehetőség, biztos,kiszámítható jövő.

      Bejelentett, hivatalos munkavégzés.

    Állás, munka területe(i):

    • Fizikai, Segéd, Betanított munka
    • Konyhai munka
    • Szakmunka
    • Szakács
    • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
    • Éttermi vendéglátás
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    Josika u.

    Havi nettó fizetési keret:

    200 000 HUF

    Egyéb juttatások:

    szakmai tréningek

    Önéletrajz

    A hirdetés adatai:
    • Pozíció neve: Szakács
    • Hirdető cég: REXJAR FOOD Kft.
    • Elsődleges kategória:
    • Terület: Budapest
    • Város: VII. kerület
    • Feladatok: Konyhai előkészületi munkák elvégzéseFriss élelmiszerek feldolgozásaAlapanyagok, félkész és készételek kezelése Nyersanyagok feldolgozása (párolása, főzése, sütése)Éételek ízesítése, adagolása, tárolásaKonyhai gépek és berendezések használata, tisztán tartásaHACCP betartásaÚj ételek megtervezéses, elkészítése
    • Elvárások: lelkes, pozitív, fejlődni vágyó személyiség,lendületes, megbízható, precíz munkavégzés,ápolt megjelenéskreativitáscsapatszellem
    • Elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
    • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
    • Fizetés: 200000 HUF
    • Egyéb juttatások: szakmai tréningek
    • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
    • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
    • Feladás dátuma: 2017-11-27
    Állás, munka még: REXJAR FOOD Kft.>