REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER Kft. (REÁL HUNGÁRIA ÉLELMISZER KFT)

A Reál Hungária Kft. a hazai élelmiszerpiacon meghatározó szerepet betöltő, immár több mint 15 éve az ország teljes területén jelenlévő, 100%-ban magyar tulajdonú vállalata

Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

Szakács

Feladatok:

    Feladatok:

    • büfé jellegű étkeztetési formában szerezett tapasztalat
    • ismeri és betartja a konyhai higiénia és élelmiszerbiztonsági szabályokat

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • megbízhatóság, önállóság
    • jó kommunikációs készség
    • pontosság, felelősségtudat

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • hasonló munkakörben szerzett legalább egyéves tapasztalat, megbízhatóság, precizitás

Amit kínálunk:

    • Budapest bérlet
    • jelenléti bónusz
    • 13. havi fizetés
    • toborzási jutalom
    • megbízható, hosszútávú munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1097 Budapest, Könyves Kálmán körút 12-14..