R.T.B. Étterem Kft.
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.
10 étteremből álló, folyamatosan bővülő étteremlánc, X. kerületben található központi termelőkonyhájára keresünk pozitív szemléletű, megbízható szakácsot.

Főbb feladatok, munkák:

  • szószok főzése receptúra alapján
  • személyzeti étel elkészítése 20-25 főre
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) előírások betartása és betartatása
  • a receptúrák nagyon pontos betartása
  • aktív részvétel a napi higiéniai és termelési feladatokban

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • hasonló munkakörben szerzett minimum 2 éves szakmai tapasztalat
  • szakirányú végzettség
  • rugalmasság és gyors reagálás a hirtelen felmerülő feladatokra
  • az előírt szabályok betartatása
  • monotontűrés és terhelhetőség
  • napi 12 órás munkavégzés, reggel 6:00 órás munkakezdéssel, 4 - 3 rendszerben

Amit kínálunk:

  • munkaruha
  • személyzeti étkezés
  • hosszú távú munkalehetőség, egy stabil háttérrel rendelkező cégnél
  • kiszámítható, tervezhető beosztás
  • barátságos és vidám munkahelyi légkör

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1106 Budapest, Fehér út 10.

Ha magadra ismertél, ne habozz, küldd el fényképes önéletrajzodat a "Jelentkezem" gombra kattintás után.