19. kerületi étterem részére keresünk

Szakács

munkatársat

Főbb feladatok, munkák:

  • Ízletes magyaros es olaszos ételek, tészták, levesek, saláták es desszertek önálló látványkonyhai elkészítése minőségi előkészített friss alapanyagokból
  • Az elkészült ételek tálalása a pulton keresztül
  • Az alapanyagok és a készételek megfelelő tárolása
  • A technológiák, hatósági és belső szabályok betartása
  • Szállításkor minőségben és mennyiségben a hozzá tartozó áruk átvétele, az áruátvétel és tárolás szakszerű dokumentálása
  • HACCP utasításainak betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 2 év tapasztalat
  • Egészségügyi könyv

Amit kínálunk:

  • Bér: nettó 300.000/hó
  • Bejelentett munkaviszony
  • Jó csapat, kellemes környezet
  • Hosszútávú szerződés, lojális munkáltatók

Egyéb információ az állásról:

  • Munkaidő:
  • • havonta 15 nap, napi 12 óra (09.00-21.00)
  • • 2 nap munkanap / 2 nap szabadnap (hosszú hetes beosztás megbeszélés tárgya)
  • A munkavégzés elhelyezkedése, megközelíthetősége:
  • 1195 Budapest , Üllői út. 218
  • (50-es villamos Lehel úti megállójától mintegy 200m-re található az étterem)

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk önéletrajzát a "Jelentkezem" gombra kattintva.