Szakács

Nettó 2 200 - 2 500 Ft/óra

Primetime Entertainment Kft.

1013 Budapest, Krisztina tér 3.

Szakács

  • 1991-ben alapított piacvezető intézmény
  • 110 kolléga, nagy, nemzetközi csapat
  • Évi 1,5-2 milliárd forint bruttó árbevétel

Főbb feladatok, munkák:

  • Karrier lehetőség Budapest egyik piacvezető éttermében.
  • Heti 4 munkanap, 35-50 órában
  • Fine dining precizitású látványkonyha több szekciójának megtanulása
  • Tiszta, higgadt, gyönyörű munka kicsiszolt receptek alapján.
  • Szuper-pörgős, fiatalos, nemzetközi légkör.
  • 40 fős szakács, pék és cukrász csapat

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Jó, rendezett családi háttér
  • Vidám, jó kedvű személyiség
  • Nyitottság és törekvés a tanulásra
  • Könnyű bejárás a Krisztina térre
  • Őszinte érdeklődés a kifogástalan technológia iránt
  • Maximalizmus
  • Dohány és drog free munkahely
  • Szakmai háttér nem feltétlenül szükséges, pályakezdők is jelentkezhetnek!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Tapasztalat pörgős, precíz fine dining konyhákban
  • Külföldi line szakács tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Vállalt óraszámtól (max. 50ó/hét) és tapasztalttól függően akár nettó 460 000 - 530 000 Ft-os havibér
  • Dinamikusan növekvő fizetés szakmai előmenetel alapján
  • Teljes munkaidős bejelentés, hivatalos bérezés.
  • Egész éves foglalkoztatás változatlan, stabil fizetéssel.
  • Szakmai képzés és fejlődés.
  • Áttekinthető munkafeltételek és hosszú távú karrierlehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
Szakács