Ristoretto Kft.

A Deák étterem a soproni Deák tér nevezetessége, patinás létesítménye, mely szórakoztató találkahelyként szolgált a soproni fiatalságnak és maradandó emlékként az idősebb korosztálynak.

2011-ben felújítottuk az éttermet és a közkedvelt kerthelyiséget. Igényes színvonal, múlt és a modern találkozása, a kényelem és az ízvilág megújulása jellemzi.

Szakács, pizzaszakács

Főbb feladatok, munkák:

    Szakképzett szakácsot, és pizzaszakácsot azonnali kezdéssel, kiemelt bérezéssel felveszünk.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Szakképzettség

    Pontos, tiszta munkavégzés

    Gyakorlat

Amit kínálunk:

    Kiemelt bérezés

    Kulturált munakörnyezet

    Fejlődési, előrelépési lehetőség

    Stabil, megbízható háttér

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

9400 Sopron, Erzsébet utca 20.

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal lehet a jelentkezés gombra kattintva vagy a +36-70/285-0872-es számon Urszics István Séfnél.