Hungast Mecsek Kft.

Piacvezető cégcsoportunk PÉCSI szolgáltatási területére keresünk munkatársakat SZAKÁCS munkakörbe.

Ha szívesen lennél a csapatunk tagja, várjuk jelentkezésed!

Telefonon is érdeklődhetsz hétköznap 8 és 16 óra között a 06-30-386-5082-es telefonszámon,

SMS-t is küldhetsz, visszahívunk!

Szakács (Pécs)

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

    • a kijelölt ételek elkészítése a konyhafőnök irányítása mellett,
    • gépek, berendezések kezelése, a munkaterület és munkaeszközök tisztán tartása.

    MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

    Hetente 5 napon, a heti két pihenőnap biztosított a számodra!

MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK?

    Legyen szakács végzettséged és 2-3 éves szakmai tapasztalatod.

    ÖRÖMMEL VESSZÜK, ha van közétkeztetésben szerzett tapasztalatod.

MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

    • hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,

    • kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,

    • távolsági bérleted árának 86%-át minden hónapban kifizetjük számodra.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7632 Pécs, Apáczai Csere János körtér

Amennyiben a munkakör felkeltette az érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat!