NH Hungary Budapest City Hotel**** (NH HUNGARY SZÁLLODAÜZEMELTETŐ KFT.)
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

Feladatok:

    • Aktív és kreatív munkavégzés a konyha különböző részterületein (reggeli, bankett, a'la carté).

    • Folyamatos magas szintű szakmai munka biztosítása a vendégek maradéktalan kiszolgálása érdekében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség

    • Vendégorientált személyiség

    • Igényes, önálló, dinamikus munkavégzés

    • Megbízhatóság

    • Kreativitás

    • Csapatban való munka szeretete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Szállodai szakmai tapasztalat előnyt jelent

Amit kínálunk:

    Leendő Kollégánkat, aki szeretne egy biztos háttérrel rendelkező nemzetközi szállodalánc munkatársa lenni,

    • versenyképes fizetés

    • ingyenes étkezés

    • munkába járás költségtérítése Budapesten kívüli bejáráskor, valamint

    • az igényes munkavégzéshez szükséges jó munkakörülmények várják.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1137 Budapest, Vígszínház utca 3.