Next Movement Solution Bt.
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.
Ha a nyarat a Balaton térségben tervezed tölteni és nem csak a badacsonyi Tanú-hegyeket akarod egész szezonban bámulni, szeretnél fejlődni, új technikákat elsajátítani egy felelősségteljes munkakörben akkor lehetőséget kínálunk számodra Fonyód térségben májusi kezdéssel új vendéglátó egységünkben
Új bisztró, nemzetközi konyha a Balaton déli partján 10 percre a fonyódi mólótól

Főbb feladatok, munkák:

  • Ételkészítés
  • Vendégek kiszolgálása
  • Rendelések kezelése
  • Pénztár kezelése
  • Készletnyilvántartás
  • Vendéglátó egység napra kész üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Pontos, igényes munkavégzés
  • Tiszta, rendezett megjelenés minden munkanapodon
  • Önéletrajz, Érettségi bizonyítvány (előny)
  • Idegen nyelvtudás (angol-német előny)
  • Érvényes egészségügyi kiskönyv
  • Minimum 1 éves tapasztalat hasonló munkakörben, konyhán, szakácsként

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Egy tapasztalattal, szakács képesítéssel rendelkező megbízható, agilis csapatjátékos, aki keresi az újat, nem fél a felelősségtől és a rábízott feladattól

Amit kínálunk:

  • Hangulatos, forgalmas kertben dolgozhatsz – karnyújtásnyira a Balatontól
  • Könnyen megközelíthető (vonatállomás, autóút, balatoni kerékpárút az utca végén)
  • Egy ambiciózus családias csapat részese lehetsz
  • Betanítást, folyamatos képzéseket biztosítunk (akár átfogóan a teljes üzemeltetés területén)
  • Megtapasztalhatod, hogy a “balatoni vendéglátásnak” van másik oldala is
  • Betekintést nyerhetsz bisztró konyhánk működésének izgalmas világába
  • Lehetőséget biztosítunk a fejlődésre, részese lehetsz egy új üzleti koncepció meghonosításában
  • Profi konyhatechnológiai eszközökkel dolgozhatsz
  • Belekerülhetsz a balatoni Új-hullámos vendéglátósok közösségébe
  • Rengeteg új tapasztalat szerzésével karrier építés lehetőségét
  • Versenyképes jövedelmet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 - 370.000 Ft

Egyéb juttatások:

Étkezési jegy, Szakmai tréningek

Munkavégzés helye:

8640 Fonyód

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja jelentkezését, magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!