• Magyaros éttermünk Budapest belvárosában található vendégeink számára közkedvelt étlappal

  • Szakács

    Főbb feladatok, munkák:

      Ételek alapnyagok előkésztése főzése sütése tálalása

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Szakirányú végzettség megfelelő a'la carte gyakorlat munkára és őnmagára igényes és begbizható kolléga

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Belvárosi étteremben eltöltött tapasztalat magyaros ízvilág

    Amit kínálunk:

      Hosszútávú munka jól felszerelt konyha igényes munkakörülmények tudáshoz mérten jó bérezés + jutalék

      Heti átlag 4 munkanap kiválló megbizható szakmai csapat

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1052 Budapest, Kígyó utca 4.

    Havi nettó fizetési keret:

    340 000 HUF

    Kérem csatolja MAGYAR NYELVŰ fényképes őnéletrajzát