A hamarosan újra nyitó BAALBEK libanoni étterem hosszú távra elkötelezett, ambiciózus munkatársat keres

SZAKÁCS

pozícióba.

Feladataid lesznek:

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Ételek elkészítése, ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
  • Készletek nyilvántartása
  • Konyha területének tisztán tartása, az eszközök és berendezések higiéniai ellenőrzése

Amit kérünk Tőled:

  • Önálló munkavégzést
  • Étel és ital ismeretet
  • Terhelhetőséget, rugalmasságot
  • Megbízható munkavégzést
  • Fordíts különös figyelmet a tisztaságra
  • Képviseld az étterem érdekeit teljes mértékben

Amit ezért kínálunk:

  • Versenyképes bérezést
  • Stabil, hosszútávú munkahelyet
  • Igényes munkakörnyezetet
  • Dolgozói kedvezmények igénybevételi lehetőségét

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Szakmai önéletrajzod a „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk. Kérjük, hogy a tárgyban tüntesd fel „Baalbek-Szakács”.