ZSN CATERING Kft.

Pécsen és Baranyában sokéves szakmai tapasztalattal rendelkező és ismert vendéglátó cégcsoport vagyunk. Tevékenységünk egy része a napi menüztetés, melynek keretében hagyományos ételeken kívül az egészséges trendeket követve paleo, fitnessz és teljesértékű menüket is kínálunk vendégeinknek. Másik tevékenységünk a catering, ahol céges rendezvényeken, családi eseményeken vagy egyéb összejöveteleken nyújtunk minőségi vendéglátást.

Kiemelkedő eszközpark, magas szakmai minőség jellemzi a konyhánkat.

Szakács-konyhafőnök helyettes

Főbb feladatok, munkák:

    A napi főzési munkálatokban való részvétel, árukészlet nyomon követése, árurendelés, menüírás, konyhai munka megszervezése, munkatársak irányítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Integritás- azt csináld, amiről beszélsz, terhelhetőség, hajlandóság a felelősségvállalásra, példamutatás szakmailag és emberileg, kreativitás, szakmai hozzáértés, vezetői attitűd, csapatjátékosság, kreativitás.

Amit kínálunk:

    Téged várunk a csapatunka, ha rugalmas munkaidőben szeretnél dolgozni, versenyképes fizetést, tanulási és fejlődési lehetőséget szeretnél, ha fontos számodra, hogy egy jó hangulatú csapathoz tartozz.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

7622 Pécs, Zsolnay Vilmos utca 16.

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja a magyar nyelvű fényképes önéletrajzát!