Munkatársat keresünk

Szakács / Konyhafőnök

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • konyhai működés kialakítása és koordinálása
    • étlap megtervezése, receptúrák megalkotása
    • napi menü és szezonális ajánlatok megtervezése és kivitelezése
    • aktív részvétel a konyha napi életében
    • a nyersanyagok előkészítése, feldolgozása (párolása, főzése, sütése)
    • ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
    • segédszemélyzet munkájának irányítása, összehangolása
    • a konyhai csapat betanítása és irányítása
    • alapanyag/nyersanyag gazdálkodás
    • HACCP előírások betartása és betartatása
    • az üzleti egység törvényi és jogszabályi kereteknek megfelelő működtetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Az ideális jelölt:
    • tehetséges, de megvan benne a szakmai alázat
    • szereti a szakmáját, elégedett azzal, amit eddig elért és folyamatosan keresi a fejlődési lehetőségeket
    • képes a konyha hibátlan és maximális profizmussal való üzemeltetése a tulajdonos gazdasági érdekeit is szem előtt tartva
    • tisztában van vele, hogy az elégedett vendég a legfontosabb egy vendéglátóhely életében

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • veszprémi, vagy környékbeli lakhely

Amit kínálunk:

    • kiemelt fizetés, bejelentett munkaviszony
    • a kezdetben lefektetett alapelvek betartása mellett leendő séfünk szabad kezet kap a konyha irányításában
    • kulturált munkakörnyezet, ahol kiemelt fontosságú a tulajdonos, vezetők és munkatársak jó viszonya

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Veszprémvölgyi utca 4.

  • fényképes szakmai önéletrajz