TS Gastro Kft.

Szakács Kiskőrösre

Társaságunk a magyar közétkeztetési piacon több mint 10 éve jelen lévő, az ország teljes területén összesen 27 konyhával rendelkező magyar magántulajdonban lévő vállalat. Megrendelőink között tudhatjuk több mint 40 település önkormányzatát, így napi szinten 190 oktatási és nevelési intézménybe szállítunk ételt a gyermekek és felnőttek számára. Jelenleg több mint 500 Kollégával látjuk el a napi feladatainkat. Bővülő csapatunkba keresünk főállású, elkötelezett szakácsot az kiskőrösi főzőkonyhánkra.

Főbb feladatok, munkák

  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Különböző ételek elkészítése, tálalása, adagolása
  • Konyhai részfeladatok irányítása, ellenőrzése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú végzettség és minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat
  • Gyakorlatias, határozott személyiség
  • Jó szervezőképesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Közétkeztetésben szerzett gyakorlati tapasztalat
  • Diétás szakács végzettség

Amit kínálunk:

  • Utazási hozzájárulás
  • Étkezéstérítés
  • Munkaruha

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6200 Kiskőrös

önéletrajz