Hungast Vital Kft.
  • Piacvezető cégcsoportunk BUDAPEST, 13. KERÜLETI szolgáltatási területére keresünk munkatársakat SZAKÁCS munkakörbe.

  • Szakács (13. kerület)

    Főbb feladatok, munkák:

      MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

      • A kijelölt ételek elkészítése a konyhafőnök irányítása mellett,
      • Gépek, berendezések kezelése, a munkaterület és munkaeszközök tisztán tartása.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      MIKOR SZÁMÍTUNK RÁD ÉS A MUNKÁDRA?

      • Hétfőtől péntekig, a hétvége pihenőidőként biztosított a számodra,
      • Konyháinkon kora reggel kezdjük a napot, ezért a délutánjaink szinte teljesen szabadok.

      MILYEN FELTÉTELEK SZÜKSÉGESEK AHHOZ, HOGY A MUNKATÁRSUNK LEGYÉL?

      • Rendelkezz szakács végzettséggel és legalább 3 éves szakmai tapasztalattal.

    Amit kínálunk:

      MIÉRT JÓ NÁLUNK DOLGOZNI?

      • Hivatalos, bejelentett, versenyképes munkabért,
      • Kiszámítható, napi 8 órás munkaidőt kínálunk,
      • Távolsági bérleted 86%-át minden hónapban kifizetjük Neked,
      • Ha a Te ajánlásoddal érkezik hozzánk egy új munkatárs, többszöri pénzjutalomban részesülsz.

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1138 Budapest, Váci út 107.

    Amennyiben a hirdetés felkeltette az érdeklődésedet, várjuk önéletrajzodat!