Szakács

Főbb feladatok, munkák:

    Budapest, XI kerületében Menyecske utcai Don Pepe étterem szakképzett szakácsot keres, havi 15-17 napos munkarendben.

    Amennyiben ügyes vagy és megfelelsz az elvárásoknak, tisztán, igényesen végzed a munkád, valamint szeretsz és tudsz is csapatban dolgozni, jelentkezz hozzánk.

    Üzletünk könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is, a Kelenföldi Pályaudvarról.

    Havi nettó bér: 350.000 Ft

    Fontos, hogy légy szorgalmas, és szeresd a rendet, tisztaságot magad körül. Kérjük, hogy olyan kollégák jelentkezzenek, akik megbízhatóak, és hosszabb távú, jó légkörű, hangulatú helyen szeretnének dolgozni. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a megadott e-mail címen lehet.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Pályakezdők jelentkezését is várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1112 Budapest, Menyecske utca 15.

Havi nettó fizetési keret:

350 000 HUF

Fényképes szakmai önéletrajz