InterContinental Budapest Hotel (MANSION DANUBE HUNGARY KFT.)
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

Feladatok:

    • Nyersanyagok előkészítése és feldolgozása
    • Hidegkonyhai, a la carte és büfé ételek készítése
    • Reggeli ételek elkészítése, vendégtérben tojásételek készítése
    • Ételek raktározása és tálalása
    • A vendégkérések magas szintű teljesítése
    • A szálloda ételkészítésre vonatkozó minőségi előírásainak maximális betartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú, minimum középfokú végzettség (szakács)
    • Nyitottság az újdonságokra, a tanulásra
    • Pontos, megbízható munkavégzés
    • Kiváló csapatjátékos
    • Energikus, proaktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Alapfokú angol nyelvtudás
    • Szállodában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    • Kiszámítható, heti 40 órás munkarend, 8 órás munkanapok (különböző műszakokban)
    • 13. havi bér
    • Cafeteria
    • Változatos munka, igényes munkakörnyezet
    • Nyitott, befogadó, támogató munkahelyi légkör és csapat
    • Kedvezményes szállodai szobaárak Magyarországon és világszerte
    • Fejlődési lehetőségek, képzések, tréningek (általános és szakmai)
    • Tervezett karrierépítés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Apáczai Csere János utca 12-14.

Egyéb juttatások:

egészségpénztár, cafeteria, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása