Hot Stone Kft.
Csatlakozz hozzánk

SZAKÁCS

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    Hot Stone Steakhouse összeszokott csapatába keresünk hosszú távra munkájára és Önmagára igényes (1fő) szakács munkatársat.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Megfelelő szakmai tapasztalat (steak-ek ismerete!),
    • Csapatszellem és önállóság egyszerre,
    • Pontosság és alaposság,
    • Szakmai alázat,
    • Magas fokú higiénia + HACCP ismeretek,
    • Hosszú távú munkavállalás!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Referencia.
    • Steak-ek, húsok fajtáinak ismerete és bontása/feldolgozása!

Amit kínálunk:

    • Fizetés fix órabér + bónuszból adódik, ami:
    • Első három hónapban: nettó 1550-1850ft /óra,
    • Három hónap után: nettó 1750-2050ft /óra között van,
    • Munkaidő 10.30 - 24.00ig., havi 15-16 munkanap,
    • Fiatal csapat,
    • Munkaruha,
    • Kiszámítható stabil, hosszú tavú munka,
    • Személyzeti étkezés, kávé,
    • Bejelentett munka!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Október 6. utca 7.

Havi nettó fizetési keret:

350 000 HUF

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal, tárgy mezőben kérem írjad, hogy "szakács".

Éttermünkben nagyon magas szinten műveljük a HACCP összes előírását!

(Amennyiben ez gondot jelent, kérlek ne jelentkezzél a munkára!)

Csak a szakmáját szerető valóban dolgozni akaró szakképzett kollégák jelentkezését várjuk.

Szakács kollégáink minimum 2,5 éve dolgoznak éttermükben a többiek pedig nyitás óta, ebből is látható, hogy kizárólag hosszú távra keresünk személyzetet!

Köszönjük!