Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt.
A Herendi Porcelánmanufaktúra Zrt. 1826. évi alapítása óta mára a világ legnagyobb porcelánmanufaktúrájává vált a mintegy 700 fő alkalmazottjával, és több mint 60 országra kiterjedő exportpiacával. A Herendi Porcelán, mint hungarikum, vitathatatlan példáját mutatja a „Tradíció és Innováció” szervezeten belüli dinamikus megvalósításának. Légy részese te is!
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • A’ la carte ételek és menük elkészítése
    • Munkafolyamatok irányítása, azokban való részvétel
    • A’ la carte és menü étlapok elkészítése, abban való részvétel
    • Árkalkulációk készítése, azok ellenőrzése
    • Az éttermek vendégeinek étkeztetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakács végzettség és gyakorlat
    • Önállóan és csapatban is tudj dolgozni
    • Légy megbízható

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Ha szeretnél egy változatos és tervezhető munkakörben dolgozni
    • Ha jól érzed magad közétkeztetésben és a’la carte konyhában egyaránt

Amit kínálunk:

    • Kedvező, családbarát munkarend
    • Juttatások
    • Munkába járási támogatás
    • Jól felszerelt konyha, kiváló munkakörülmények
    • Rendezett munkaügyi kapcsolatok
    • Hosszú távú, stabil munkahely

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

8440 Herend, Kossuth Lajos utca 140.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, étkezési jegy, egészségpénztár

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, jelentkezését fényképes önéletrajzzal és jövedelemigény megjelölésével a „Jelentkezem” gomb megnyomásával küldheti el.

Adataidat a személyes adatok kezelésére és védelemére vonatkozó jogszabályok és azokkal összhangban levő szabályzatok alapján kezeljük. Bővebb információ megtalálható a weboldalunkon.