FISH AND FRIENDS Kft.
Munkatársat keresünk

Szakács

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    Sziasztok!

    Újonnan nyílt V. kerületi Bigfish éttermünkbe keresünk önmagára és munkájára igényes, szakmailag elhivatott, tanulásra nyitott, fiatalos, csapatjátékos szakács kollégát!

    Munkavégzés helye: Bigfish Restaurant & Bar, Budapest, V. kerület Zrínyi utca 2.

    Amit kínálunk:

    Biztos munkahely

    Kivételes szakmai fejlődési lehetőség

    Új, nagyon jól felszerelt konyha

    Bejelentett munkaviszony

    4-3 napos munkarend

    Munkaruha

    Bérezés: induló alapfizetés 16.000 forint/nap + juttatások, gyors fizetés növekedési lehetőséggel

Az álláshoz tartozó elvárások:

    Önmagára és munkájára igényes, szakmailag elhivatott, tanulásra nyitott, fiatalos, csapatjátékos szakács kollégát keresünk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Zrínyi utca 2.