Eurest kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:

SZAKÁCS (h-péntekig, 8 órás bejelentett állás, 10:00-18:00 óráig)

Amit kínálunk:

  • szabad hétvége,
  • hosszú távú biztos munkahely,
  • 8 órás munka, 1 műszak (10:00-18:00 óráig), (havi 1 hétvégi munkavégzés)
  • teljes bruttó béres bejelentés, Munka törvénykönyve szerinti foglalkoztatás,
  • fizetett szabadság,
  • külön jutalmazzuk a megbízhatóságodat, pontosságodat,
  • munkaruha,
  • biztosítunk reggelit, ebédet, kávét és személyzeti védőitalt,
  • multinacionális, nagyvállalati környezet,
  • professzionális konyhatechnológia,
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás.

Feladatok:

  • ételek elkészítése Séffel egyeztetett receptúrák alapján,
  • tálalási feladatok ellátása,
  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, követése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint,
  • áru átvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével,
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

Elvárások:

  • szakképzett,
  • naprakész konyhatechnológia ismeretek, sütés, főzés, párolás, szeletelés (Rational kombi pároló-sütő napi szintű használata),
  • legalább 3 éves szakmai tapasztalat,
  • érvényes negatív mellkas röntgen lelet,
  • pontos, önálló,
  • munkájára, önmagára és környezetére igényes,

Egyéb információ az állásról:

    Munkaidő: napi 8 óra, heti 5 nap, 1 műszak (10:00-18:00 óráig), (havi 1 hétvége)

    Helyszín: Tatabánya és Környei ipari park területén üzemelő Eurest étterem.

    Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk a "Jelentkezem" gombra kattintva. Tel: 30/439 14 32

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Tatabánya