Eurest kft. felvételt hirdet a következő pozícióban:

SZAKÁCS (H-péntekig, 8 órás bejelentett, Budapest 23.)

Amit kínálunk:

  • szabad hétvége, fizetett szabadság a munka törvénykönyve alapján,
  • állandó délelőttös műszak,
  • reggeli, ebéd, kávé és személyzeti védőital,
  • munkaruha,
  • 8 órás munka,
  • korrekt bérezés, teljes bruttó béres bejelentés,
  • igényes munkakörnyezet, professzionális konyhatechnológia,
  • hosszú távú biztos megélhetés,
  • szakmai irányítás, korrekt csapat, kellemes munkahelyi légkör.
  • stabil, kiszámítható munkarend,
  • folyamatos szakmai kihívás.

Feladatok:

  • ételek elkészítése Séffel egyeztetett receptúrák alapján,
  • tálalási feladatok ellátása,
  • a konyhai raktárkészlet megfelelő kezelése, beleértve teljes kőrűen az alapanyagok szakosított tárolását (FIFO) elv szerint.
  • áru átvétel és elpakolás, konyhai takarítás munkafázisok a műszak befejezésével,
  • higiéniai és konyhatechnológiai (HACCP) szabályok betartása és betartatása.

Elvárások:

  • szakképzett, minimum 10 éves szakmai tapasztalat,
  • naprakész konyhatechnológia ismeretek, sütés, főzés, párolás, szeletelés (Rational kombi pároló-sütő napi szintű használata),
  • érvényes negatív mellkas röntgen lelet,
  • pontos, önálló,
  • munkájára, önmagára és környezetére igényes,
  • kulturált ápolt megjelenés.

    Helyszín: Budapest 23. ker. étterem.
    1 reggeli műszakban, heti 5 munkanap, hétfőtől-péntekig. Jelentkezését fényképes önéletrajz küldésével várjuk.
    Telefon: 30/7277410

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • >10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XXIII. kerület