ERDŐSI és TÁRSAI KFT.

Csatlakozz hozzánk

Szakács

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

A Zöldlevelecske salátamühely dinamikusan fejlődő csapatába keressük csapatunk új tagját szakács munkakörbe.(8-órában.)
Te vagy a mi emberünk, ha szereted a gasztronómiát, szereted az egézséges ételeket,nem ijedsz meg napi több száz adag étel elkészítésétől,és szeretsz fejlődni!Ha szeretnél egy igazán családias, fiatalos csapatban dolgozni, ahol fontos a magas minőség előállítása napról napra, ha megvan benned az alázat és igényesség a munkád iránt, ne habozz: jelentkezz most!

Az álláshoz tartozó elvárások:

-profi hozzáállás
-alázat
-fegyelmezettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

A La carte ételek készítésében jártasság,rendszerben gondolkodás

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Havi nettó fizetési keret:

250.000 Ft

Egyéb juttatások:

Cafeteria

Munkavégzés helye:

6720 Szeged, Klauzál tér 5.

A "jelentkezem" gombra kattintás után küldje el fényképes önéletrajzát a megadott címre.