Éléskamra Gastro Kft.

SZAKÁCS

Főbb feladatok, munkák:

    Péceli és budapesti, V. kerületi éttermünkbe keresünk gyakorlattal rendelkező szakácsot!

    Feladatok:

    • Ételek készítése
    • Napi felfőzés elvégzése
    • Saját munkakörbe tartozó feladatok önállóan történő elvégzése
    • Gazdaságos működés fenntartása
    • Megújulási lehetőségek keresése az üzlet működésén és lehetőségein belül

    Jelentkezni a lenti JELENTKEZEM gombbal vagy a 06706021549-es telefonszámon lehetséges!

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szükséges a Szakirányú vendéglátóipari végzettség
    • Idegen nyelv ismerete nem szükséges

Amit kínálunk:

    • Korrekt munkafeltételek
    • Hosszú távú, stabil munkalehetőség
    • Bejelentett munka
    • Kiszámítható bér, pontos kifizetés
    • Ingyenes munkavállalói étkezés

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Pest megye