Duna Szálloda Zrt.

Szakács

Hirdetés szövege:

    Ha érdekeli Önt a szálloda világa, szeret új dolgokat tanulni és a megszerzett tudást szeretné a gyakorlatban is hasznosítani, akkor Nálunk a legjobb helyen jár!

    Feladatai:

    • Látvány konyhánkban ételek készítése, tálalása
    • Kisegítő személyzet irányítása
    • Receptúrák betartása, betartatása
    • Alapanyagok, félkész és késztermékek leltárinak követése
    • Árurendelés összeírása

    Elvárásaink:

    • Vendég centrikus szemléletmód
    • Maximális igényesség önmagára és munkájára
    • Terhelhetőség, megbízhatóság, precizitás
    • Elkötelezettség
    • Rugalmasság, kitartás
    • Önálló munkavégzés

    Előnyt jelent:

    • Hasonló munkakörben szerzett szakmai tapasztalat
    • Szállodában szerzett munkatapasztalat

    Amit ajánlunk:

    • Folyamatos hosszú távú munkalehetőség
    • Stabil, nemzetközi háttér
    • Térítésmentes személyzeti étkezés
    • Kiváló tömegközlekedés
    • Utazási költségtámogatás
    • Előrelépési lehetőség
    • Kiváló munkakörülmények
    • Céges rendezvények (Családi nap, Dolgozói hét, Mikulás ünnepség, Housekeeping hét stb..)

    A Marriott világszerte sorozatosan elnyeri a legvonzóbb munkáltató címet különböző kategóriákban, mint például a Working Mother / Dolgozó Anyák, Diversity Inc.,/ Sokszínűségi egyesület és a LatinaStyle magazin is több ízben elismeréssel jutalmazta. A FORTUNE magazin immáron sorban a tizenkettedik éve tünteti fel a Marriottot a “100 legjobb Munkáltató” között.

    A Marriott egyenlő esélyeket biztosító vállalat, elkötelezett a sokszínű munkavállalói állomány alkalmazásáért és a befogadó kultúra fenntartásáért.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, 1052 Apáczai Csere János utca