DBI Duna Garden Kft (DBI DUNA GARDEN Kft.)
  • A DODO's Restaurant by Duna Garden egy, a vendéglátás és szállodaiparban ismert cégcsoport legújabb gyermeke. A cégcsoporthoz tartozik többek között a Thermal Hotel Visegrád, Dubicz és Bodri borászat is. A szilárd és szakmai tulajdonosi háttér biztosítja a kiszámítható jelent és jövőt mind anyagi, mind szakmai szempontból egyaránt.

  • Pályázatot hirdet az alábbi állás betöltésére:

    Szakács

    Főbb feladatok, munkák:

      A DODO's Restaurant by Duna Garden ambiciózus, tapasztalattal rendelkező munkatársat keres szakács pozícióba, Elek Richárd séf vezette konyhába.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Lelkes, tisztességes hozzáállás

      Munka - és teherbírás

      Jó kommunikációs készség

      Tulajdonosi szemlélet

      Magas minőségű standardok követése

      Munkaja során képes legyen nagy volument kezelni

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Fine Bistro területén szerzett gyakorlat

      Akarjon értéket teremteni

    Amit kínálunk:

      Versenyképes, biztos jövedelem, biztos háttér

      Szakmai előrelépés, fejlődés lehetősége

      Versenyzői ambíciók támogatása

      Lehetőség szakmai kibontakozásra

      Profi környezet, kiváló munkafeltételek

      20 % kedvezmény az étteremben

    Állás, munka területe(i):

    • Szakmunka
    • Szakács
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1203 Budapest, Vízisport utca 12.

    Egyéb juttatások:

    étkezési jegy, céges üdülés, üdültetés, szakmai tréningek, nyelvtanulás támogatása

    Kérem, csatolja önéletrajzát valamint telefonos és egyéb elérhetőségeit.