Danubius Zrt.

Szívesen dolgoznál egy nagy múltra visszatekintő étterem munkatársaként?

A főzés az életed? Szívesen találsz ki új dolgokat? Ügyesen és szépen tálalsz?

A Gundel Étterem

munkatársat keres azonnali kezdéssel

Csatlakozz hozzánk

Szakács

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Önálló ételkészítés receptúrák alapján (párolása, főzése, sütése), ételek feldolgozása
    • Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
    • 4-5 fős csapat munkájának irányítása, összehangolása

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakképesítés
    • Szakmai tapasztalat
    • Terhelhetőség
    • Kreativitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható munkahely (2019-ben elnyerte az Év Munkaadója díjat)
    • Versenyképes fizetést
    • Ingyenes személyzeti étkezés
    • Izgalmas vállalati programok és ünnepi rendezvények
    • Továbbképzési lehetőségek, választható szakmai tréningek
    • Munka és/vagy védőruházat biztosítása
    • Munkatársi kedvezményeket

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1146 Budapest

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes szakmai önéletrajzodat!