Danubius Zrt.
Csatlakozz hozzánk

Szakács

pozícióba!

Főbb feladatok, munkák:

    • Önálló ételkészítés receptúrák alapján (párolása, főzése, sütése), ételek feldolgozása
    • Ételek ízesítése, tárolása, adagolása, tálalása
    • 4-5 fős csapat munkájának segítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Szakirányú végzettség
    • 1-3 éves szakmai tapasztalattal rendelkezik
    • Szakmai tapasztalattal rendelkezik
    • Önmagára és környezetére való igényesség
    • Terhelhetőség, erős munkabírás
    • Alapos és pontos munkavégzés
    • Jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Angol nyelvtudás előnyt jelent

Amit kínálunk:

    • Stabil, megbízható és gondoskodó munkahelyet.
    • Ünnepi, közösségi rendezvényeket (Mikulás, karácsony) és egész évben izgalmas vállalati programokat (pl. Sportnapok).
    • Az öngondoskodás segítését cafetéria rendszer formájában
    • Ingyenes főétkezést.
    • Fejlődési és továbbképzési lehetőségeket, tréningeket és az önképzés támogatását.
    • Munkatársi kedvezményeket a Danubius szállodákban.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1146 Budapest, Gundel Károly út 4.

Egyéb juttatások:

cafeteria

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatold fényképes szakmai önéletrajzodat!