CER Rendezvényszervező és Vendéglátóipari Kft.

Szakács

Hirdetés szövege:

    Budapest belvárosi, patinás kávéházába keresünk fiatalos, lendületes csapatunkba

    a'la carte szakács kollégát!

    Amit kínálunk:

    • Brigád rendszerű beosztás, 12 órás műszakokban, egyik héten 3 másik héten 4 munkanap
    • Fizetett, törvény által előírt szabadság
    • Próbaidő lejárta után évi 2 munkaruha biztosítása
    • Bejelentett, utalással történő fizetés
    • Napi étkezés biztosítása
    • Kedvezményes parkolási lehetőség
    • Belső fejlesztéseken való díjmentes részvétel
    • Kiváló munkakörülmények, munkagépek biztosítása
    • Fejlődési lehetőségek
    • Próbaidő lejárta után céges kedvezménykártya
    • Kezdő fizetés nettó 270.000 Ft

    Feladatok:

    • Kávéházunk a'la carte ételkínálatának elkészítésében részvétel a séf-helyettes utasításainak megfelelően
    • Higiéniai sztenderdek betartása

    Amit kérünk:

    • Igényesség magadra illetve a munkádra
    • 2-3 év tapasztalat hasonló területen
    • Légy pontos és lojális
    • Tudjál csapatban dolgozni

    Jelentkezéseket fényképes önéletrajzzal kérjük!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1073 Budapest, Erzsébet körút 9-11.

Havi nettó fizetési keret:

270 000 HUF