Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész forgalmazója és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Közel 30 éves sikeres működésünkből külön büszkeség számunkra, hogy 2016-ban megkaptuk az "Év Magyar Vállalata" elismerést a Figyelő Top200 rangsorában, valamint 2017-ben a Forbes gazdasági magazin szerint a 12. legértékesebb magyar tulajdonú cég vagyunk.
A cég központjában kialakított prémium étterme elsősorban a munkatársak igényeinek kielégítésére hivatott. A vállalat a munkatársak és a vendégek magasabb színvonalú kiszolgálása érdekében bővíteni szeretné lendületes, fiatalos csapatát, így az alábbi pozícióba keres munkatársat:

SZAKÁCS

(BUDAPEST XIII.KERÜLET)

A Te feladataid:

  • Meleg konyhai ételek, valamint desszertek készítése
  • Konyhai folyamatok zavartalan működésének biztosítása
  • Az előírt higiéniás és egyéb vonatkozó előírások betartása
  • Konyhával kapcsolatos raktári feladatok ellátása

Amit Tőled elvárunk:

  • Szakirányú végzettség
  • Minimum 5 éves tapasztalat
  • Önálló, minőségi munkavégzés
  • Nagy teherbírás
  • Ápolt, kulturált megjelenés

Amit Neked kínálunk:

  • Családbarát, fix, kiszámítható munkaidő (H-P; 6:00-15:00)
  • Bejelentett, versenyképes fizetés
  • Céges mobiltelefon + egyéb juttatások
  • Állandó szabad hétvége
  • Fizetett szabadság
  • Kulturált, modern munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Vendéglátás, Hotel, Idegenforgalom
  • Éttermi vendéglátás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1139 Budapest XIII. Frangepán u. 55-57.

CSATLAKOZZ A 2016-OS ÉV MAGYAR VÁLLALATÁHOZ!