Apartman Kft

Szakács

Hirdetés szövege:

    A budai oldalon található Rubin Wellness & Conference Hotel**** F&B csapatába szakács kollégákat keresünk!

    Mit kell rólunk a jelentkezőknek tudni? A szálloda Amaretto Éttermében rendszeresen megújuló étlappal és menüsorokkal várjuk a vendégeket. Az étterem három különterme lehetőséget nyújt fogadások, üzleti reggelik, ebédek, vacsorák, családi összejövetelek lebonyolítására, valamint a szálloda 11 különterme alkalmas képzések, konferenciák, fogadások, bálok, esküvők lebonyolítására.

    Olyan csapattagot keresünk, aki szeretné szakmai tapasztalatát kamatoztatni, és kihívást lát a különböző típusú rendezvények igényeihez igazodó ételek megalkotásában. Fontos, hogy a kiváló ízvilág biztosítása és az ételek ízléses tálalása mellett, legyen nyitott az újdonságokra, mert célunk, hogy a vendégeknek igazi gasztronómiai élményben lehessen részük.

    A rendezvények mellett nagy hangsúlyt fektetünk az a’ la carte kiszolgálásra is. Az étlapunkon szereplő ételek megfelelnek a mai nemzetközi trendek elvárásainak, de mind emellett igyekszünk a magyar ízvilágot is megismertetni a külföldi vendégkörrel.

    Elvárásaink:

    • megfelelő szakképesítés
    • min. 1-3 év szakmai tapasztalat
    • megbízható, önálló, precíz munkavégzés

    Amit kínálunk:

    • bejelentett 8 órás állás határozatlan idejű szerződéssel
    • hosszútávú munkalehetőség, ami mellett szabadidő is marad
    • versenyképes fizetés és szervízdíj részesedés
    • fizetett szabadság
    • munkaruha
    • napi személyzeti étkezés
    • barátságos munkakörnyezet, fiatalos csapat
    • fejlődési és előrelépési lehetőség

    Pályakezdők, illetve szakács tanulók jelentkezését is várjuk!

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács
  • Teljes munkaidő
  • Szakmai gyakorlat
  • Diákmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1118 Budapest, Dayka Gábor utca 3.