ADASTE 2003. Kft.
Csatlakozz hozzánk

Szakács

pozícióba!
A pandémia beálltával, nekünk is be kellett zárnunk csak kiszállításra átállni. Meglévő csapatunk bővítésére keresünk munkatársat hosszú távra, készülve  a nyári megnövekedő vendégszámra. Éttermünk 6 éve üzemel, modern kellemes miliővel. Munkatársainkat megtudtuk tartani a vírushelyzet alatt is. Alig várjuk az újranyitást.
Csatlakozz te is csapatunkhoz!

Főbb feladatok, munkák:

A konyhai trendek, technikák, ideológiák ismerete alapfeltétel. A munka komplex, az étterem jelenleg több szegmenst is lefed, reggeli, ebéd, vacsora.

Az álláshoz tartozó elvárások:

Legyél igényes a munkádra, rendszerető
Érdeklődj az új trendek iránt
Akarj dolgozni

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

A fizetés és egyebek megbeszélés tárgya. A cég kedvezményes áron új építésű, berendezett albérletet tud biztosítani.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Szakács

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

9200 Mosonmagyaróvár, Deák Ferenc tér 3.

Jelentkezz, ha felkeltettük az érdeklődésed és szívesen csatlakozznál a csapatunkhoz.