Sytem Administrator angol nyelvtudással

Csapatunk egy új projekt során arra vállalkozik, hogy kidolgozza, standardizálja és implementálja az IT shop rendszerek folyamatait. Gyere, és tarts velünk!

Feladatok:

  • Incidensek kezelése 2nd level csoportként
  • Proaktív error handling: még azelőtt kijavítjuk a hibák nagy részét, hogy a felhasználó egyáltalán észlelné azt
  • Nucleus telepítések aktív támogatása
  • Szoros együttműködés a 1st level és E2E csoportokkal
  • Részvétel a myIT System Integration Tesztjében
  • A munkafolyamat programozásához SQL-t használunk
  • Az SQL mellett a Powershell segítségével menedzseljük a kapcsolódó backend rendszereket, legyen szó Active Directory-ról, szoftverdisztribúcióról, levelezésről
  • Folyamataink és munkánk megosztásához az ITIL keretrendszere mérvadó

Elvárások:

  • IT területen szerzett végzettség vagy azzal egyenértékű tapasztalat (1-3 év)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Ügyfél-, megoldás- és teljesítményorientáltság
  • A fenti feladatok elvégzéséhez az SQL ismerete szükséges, így ha már volt dolgod SQL-lel dolgozni, jó alapod van ahhoz, hogy elsajátítsd, ami a mindennapi munkánkhoz szükséges!
  • Reméljük ismerősen hangzik az ITIL módszertan, ha volt is lehetőséged dolgozni az ITIL mentén, nálunk van lehetőséged hasznosítani a tapasztalatod!

Előny:

  • Cloud technológia alapos ismerete
  • Gyakorlati SML és XSLT ismeretek
  • Szerver-virtualizációs tapasztalat Windows server 2008, 2012-vel (VMWare, AppCom)
  • T-shop rendszerek üzemeltetésében szerzett tapasztalat
  • Német nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Új kollégáinkra első munkanapjuktól kezdve teljes körű munkahelyi élet-és balesetbiztosítást kötünk
  • Akár az első munkanapon igényelhető az AYCM kártya, amely ingyenesen, havi 8 alkalommal biztosít munkavállalóink számára sportolási lehetőséget
  • A próbaidő után új belépőink jogosultak a Cafeteriára, melynek éves keretösszege bruttó 270 000 Ft (ennek éves keretösszege 3 és 5 év után növekszik)
  • A fentieken kívül, pozíciótól függően éves/negyedéves jutalom kerül kifizetésre, továbbá kollégáink projektteljesítési bónuszokban is részesülhetnek
  • Cégünk nagy hangsúlyt fektet a fejlődésre, így minden kollégánknak lehetősége nyílik arra, hogy a legkülönbözőbb tréningeken és képzéseken vegyen részt (vezetői képzések, hard- és soft skill tréningek, nyelvi képzések)
  • Szívesen látjuk minden kollégánkat a vállalati, ágazati és csoportszintű rendezvényeinken (csapatépítők, workshopok, ITSH pub, évzáró karácsonyi rendezvény)

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Rendszerüzemeltető
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Debrecen