Siemens Mobility Korlátolt Felelősségű Társaság

A Siemens Mobility Kft. a Siemens tulajdonában lévő, függetlenül működő vállalat. A közlekedési megoldások területén több mint 160 éve vezető szerepet betöltő Siemens Mobility folyamatosan fejleszti portfólióját a gördülő állomány, vasúti automatizálás és villamosítás, intelligens közlekedési rendszerek, az ezekhez kapcsolódó szervizszolgáltatások, valamint a szoftverfejlesztés területén. A digitalizáció révén a Siemens Mobility világszerte lehetővé teszi a közlekedési szolgáltatók számára az intelligens infrastruktúra kialakítását, a fenntartható értékteremtést a teljes termékéletciklusra, valamint növeli az utasélményt és garantált rendelkezésre állást biztosít.

Systemtest Engineer – TrainIT

Milyen feladatok várnak rád?

  • Manuális és automata tesztek írása, végrehajtása valamint kiértékelése utasszállító vonatokon futó fedélzeti informatikai rendszereken, úgy mint az utasszámláló, a megfigyelő rendszer vagy a kijelzők stb.,
  • Specifikációk alapján tesztek tervezésében való részvétel,
  • Szoftververziók verifikálása, validálása,
  • Tesztinfrastruktúra üzemeltetése,

Kapcsolattartás a kollégákkal mind belföldön mind külföldön.

Mi különböztet meg másoktól?

  • Felsőfokú végzettséggel rendelkezel villamosmérnök vagy informatika szakon,
  • Legalább 3 éves Python vagy script nyelvek használatában szerzett gyakorlattal rendelkezel
  • Megoldásorientált szemlélet és analitikus gondolkodás jellemez,
  • Kommunikációképes angol nyelvismerettel rendelkezel szóban és írásban egyaránt.

Mi az amit még érdemes tudnod?

  •  Beágyazott rendszerekben szerzett tapasztalat,
  • ISTQB vizsga,
  • SVN, TCP/IP architecture, network tool-ok, IP coniguration, PIS rendszerek valamelyikének ismerete.

Miért csatlakozz a Siemenshez?

  • Versenyképes juttatási csomagot nyújtunk,
  • Modern, nemzetközi munkakörnyezet biztosítunk,
  • Sokfélék vagyunk és elfogadjuk egymást,
  • Értékeljük a teljesítményt, az egyéni hozzájárulást,
  • Figyelembe vesszük és értékeljük a különböző gondolkodásmódokat.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • IT programozás, Fejlesztés
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1117 Budapest Gábor Dénes utca 4.

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.