Társaságunk a Colonnade Insurance S.A. Luxemburgban került bejegyzésre és Magyarországon, Csehországban, Szlovákiában, Lengyelországban, Bulgáriában, Romániában, illetve Ukrajnában rendelkezik irodákkal. Tulajdonosunk a Fairfax Financial Holding Limited (Fairfax) a torontói tőzsdén jegyzett nemzetközi pénzügyi szolgáltató holdingtársaság, amely világszerte több mint 20 biztosító és viszontbiztosító tulajdonosa. A Colonnade Insurance S.A. Magyarországi Fióktelepe tevékenységét 2016-ban kezdte meg. Célunk, hogy a kelet-európai régióban a Colonnade az elsőrangú ügyfélkiszolgálásról és az innovatív megoldásairól legyen ismert.

SYSTEM ANALYST

A POZÍCIÓRÓL

Stabil nemzetközi háttérrel és széles helyi döntési jogkörrel rendelkező vállalatunk IT csapatához csatlakozva részese leszel egy sokrétű tapasztalattal rendelkező csapatnak.

A kollégák nyitott, segítőkész, megoldás-orientált hozzáállása, a folyamatosan fejlődő vállalati megoldásaink, és a már említett széles körű helyi döntési jogkör garanciát jelentenek a hatékony szakmai építkezésre és folyamatos egyéni fejlődésre egyaránt.

System analyst-ként és csapatunk tagjaként feladataid az alábbiak lesznek:

  • a biztosításszakmai rendszerek tesztelési, bevezetési és továbbfejlesztési szakaszaiban való aktív részvétel, koordináció,
  • különböző IT projekteken belül a rendszerszervezési, elemzési feladatok elvégzése,
  • IT üzleti ügyféligények megértése, dokumentálása, technikai specifikáció és erőforrásterv készítése,
  • együttműködés a külső és belső fejlesztőkkel és az egyéb belső szakterületekkel,
  • technikai minőségbiztosítási szerep betöltése,
  • technikai tréning és segítségnyújtás a kollégák részére a rád bízott rendszerek vonatkozásában,
  • a Colonnade értékek közvetítése a partnereink felé, valamint képviselete a mindennapokban.

SZAKMAI SIKERESSÉGED AZ ALÁBBIAKKAL BIZTOSÍTHATOD

  • 2-5 év releváns szakmai tapasztalat,
  • erős IT érdeklődés,
  • analitikus szemléletmód,
  • képes átlátni komplex rendszereket és folyamatokat,
  • kommunikatív, nagy energiát mozgósító hozzáállás a kulcsszereplőkkel való együttműködésbe,
  • nyitott hozzáállás a feladatok end-to-end elvégzésére,
  • projektmenedzsment tapasztalat,
  • nyitottság az új kihívásokra és innovációra,
  • csapatjátékos hozzáállás, ugyanakkor önállóság, proaktivitás, feladat-, megoldás- és eredménycentrikus hozzáállás,
  • magas szakmai minőség képviselete valamennyi interakció során,
  • ügyfélközpontúság,
  • jó szervezőkészség,
  • biztosítástechnikai ismeretek, biztosítónál szerzett tapasztalat előny,
  • magabiztos angol nyelvtudás.

AMIT MI ADUNK HOZZÁ

  • Hosszú távú munkalehetőséget egy olyan helyen, ahol a hibáinkból tanulunk,
  • jókedvű, lendületes munkahelyi légkört, családbarát hozzáállást,
  • etikus értékrendet minden helyzetben,
  • csapatjáték előnyben részesítését az önös érdekekkel szemben,
  • az őszinteséggel és a feddhetetlenséggel, mint alapvető értékekkel szemben nem ismerünk kompromisszumot,
  • kihívásokkal teli, változatos munkakört,
  • nagyfokú önállóságot,
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőséget,
  • széleskörű alkalmazotti juttatásokat.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Projektmenedzsment
  • Tesztelő, Tesztmérnök
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Érdeklődés esetén várjuk jelentkezésedet a "Jelentkezem" gombra kattintva.