System administrator trainee

Feladatok

Az alkalmazás üzemeltetői csapatunkba keresünk egy gyakornok kollégát aki érdeklődik üzleti folyamatok támogatására szolgáló alkalmazások iránt és szeretné látni egy Webshop üzemeltetését a gyakorlatban. Ha szeretnél egy fiatalos dinamikus csapatban dolgozni, jó kommunikációs és interperszonális készségekkel rendelkezel nálunk van a helyed.

Feladatok:

  • Biztosítani az adott alkalmazás zavartalan üzemeltetését
  • Rendszerek monitorozása hibák észlelése esetén az elhárítás megkezdése
  • Beérkező hibajegyek/problémák diagnózisa, kategorizálása priorizálása
  • Komplexebb problémák továbbítása és nyomonkövetése
  • A szerződésben foglalt szolgáltatási szint monitorozása és betartása
  • Üzemeltetőkkel történő kapcsolattartás
  • Általános hardver és szoftver ismeret
  • Kiváló kommunikációs képesség szóban és írásban
  • Ügyfélorientált megközelítés
  • Jó problémafelismerő- és megoldó képesség
  • Képesség és jártasság csapatban történő munkavégzésben
  • Operation Manager munkájának segítése
  • Dokumentációk készítése

Elvárások

  • aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszony
  • Középfokú német nyelvtudás
  • angol nyelvtudás (előny, de nem feltétel)
  • proaktív problémamegoldó képesség
  • önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Egyénre szabott, intenzív betanítás
  • Több száz szakmai és soft skill, valamint kiscsoportos nyelvi tréninghez való hozzáférési lehetőség
  • Összetartó, egymást támogató csapat
  • Rugalmas munkavégzés (munkaidő, közösségi média használat, céges események)
  • Ergonomikus, modern munkakörülmény

IT Services Hungary is Hungary’s largest ICT employer and the Hungarian affiliate of T-Systems International. As a critical link in the international production chain of T-Systems, IT Services Hungary is the most dynamically developing IT service centre in Hungary. It has won the ‘Investor of the Year’ award twice, in 2008 and in 2015. From among the wide range of IT and telecommunications consulting services, the company focuses on the innovation, management and outsourcing of IT solutions, as well as development and systems integration. The company is constantly developing its sites in Budapest, Debrecen, Pécs and Szeged, and welcomes applications from career-starter and experienced IT specialists.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül mindegyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Szakmai gyakorlat

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!