System administrator

Állás részletei

  • Cég neve

    IDBC Creative Solutions Kft.

  • Munkavégzés helye

    1138 Budapest, Népfürdő utca 22.

  • Egyéb juttatások

    • Szakmai tréningek
    • Nyelvtanulás támogatása
    • Egészségbiztosítás
  • Munka típusa

    • Teljes munkaidő
    • Home office
    • Alkalmazotti jogviszony
    • Általános munkarend
  • Tech stack

    • WINDOWS LINUX
  • Biztosított eszközök

    • Laptop
  • Elvárások

    • Angol alapfok
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola
Állás elmentve
A hirdetést eltávolítottuk a mentett állásai közül. Visszavonom
A hirdetés adatait sikeresen elküldte az email címére.

Állás leírása

Feladatok

  • Folyamatos támogatás biztosítása a munkavállalók számára
  • Rendszeres ellenőrzések végzése és a rendszerek teljesítményének optimalizálása
  • Munkaállomások telepítése (Windows 11 - ~100 db), felügyelete, patch management
  • IT eszközök beszerzése, garanciális ügyintézés
  • Monitoring rendszer felügyelete, incidenselhárítás kezdeményezése
  • Együttműködés belső és külső partnerekkel
  • Dokumentációk naprakészen tartása

Elvárások

  • Minimum 1 év IT üzemeltetésben / helpdesk szolgáltatásban szerzett tapasztalat
  • Windows kliens üzemeltetésben szerzett tapasztalat
  • Windows AD felhasználók kezelésének ismerete
  • Hálózati alapismeretek
  • Csapatjátékos, ügyfélközpontú személyiség
  • Jó kommunikációs képesség
  • Legalább alapfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent

  • Linux ismeret
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Atlassian termékek ismerete
  • Jártasság a monitoring rendszerekben
  • Automatizációs projektekben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk

  • Fejlődési lehetőség, karrierút
  • Összetartó csapat, támogató munkakörnyezet
  • Szakmai és nyelvi képzések biztosítása
  • Heti 2-3 nap Home Office

Munkahelyi extrák

  • Sportolási lehetőség
  • Ingyen kávé, üdítő
  • Masszázs

Céginformáció

Partnerünk egy budapesti székhelyű, közepes méretű informatikai vállalat, mely szoftverfejlesztési, illetve alkalmazástámogatási megoldásokat nyújt a multinacionális cégcsoport részére. Náluk támogató közeg, és szakmai fejlődési lehetőség várna rád, egy fiatalos, lendületes csapatban.