System Administrator

Az IBM az a nemzetközi informatikai vállalat, ahol elkezdheted, vagy akár újrakezdheted a karriered.
Az IBM Client Innovation Center Hungary a világ szinte összes országa számára nyújt teljeskörű informatikai szolgáltatást. Ott is jelen vagyunk, ahol nem is gondolnád!
Része lehetsz egy olyan multinacionális vállalatnak, amely az IT szolgáltatás széles spektrumát lefedi, legyen szó például Mainframe, AIX, Linux, Windows, DB2, SAP szolgáltatásról. Itt megtalálod, amit keresel!
A Te segítségeddel együtt érhetjük el a közös sikereket. Csatlakozz most és légy részese a jövő technológiájának!

Feladatok, felelősségek:

A leendő munkavállaló felelős a Unix/Linux operációs rendszerrel kapcsolatos problémák elemzéséért, megoldásáért és a saját, illetve ügyfél által kezdeményezett változások végrehajtásáért.

  • Unix/Linux szerver alapú rendszerek technikai támogatása folyamatos műszakrendben, 1st és 2nd level üzemeltetése
  • A monitoring rendszeren megjelenő hibaüzenetek értelmezése, hiba elhárítása
  • Rendszer-adminisztrációs és hibaelhárítási feladatok végrehajtása
  • Változások nyomonkövetése, javítások és fejlesztések telepítése, elemzése
  • Támogatás a rendszerrel kapcsolatos projektekben
  • Folyamatos együttműködés a társosztályokkal és a 3rd level-es munkatársakkal a problémamegoldás érdekében

Elvárások:

  • Közép vagy felsőfokú végzettség
  • Minimális IT tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban (minimum középfok)
  • Ügyfélközpontú gondolkodásmód
  • Kiváló probléma elemzési és kezelési ismeretek, csapatmunkára való fogékonyság

Előnyök:

  • Felsőfokú IT végzettség
  • Red Hat Linux, Suse Linux ismeret
  • Network tudás
  • Parancsfájlok írása és futtatása

Amit kínálunk:

  • Versenyképes Fizetés
  • Egészségügyi/Biztosítással kapcsolatos juttatások (Magán egészségbiztosítás,

Önkéntes nyugdíjpénztár, Életbiztosítás)

  • Rugalmas juttatási elemek (SZÉP kártya, Iskolakezdési támogatás, Helyi bérlet)
  • Utazási és költözési támogatás
  • Egyéb kedvezmények IBM kártyával
  • Nemzetközi környezet
  • Fejlődési és karrier lehetőségek

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • Hálózati és Rendszermérnök
  • Rendszerüzemeltető
  • Rendszergazda

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.