SWIFT szakértő

Feladatok:

  • Üzleti specifikációk értelmezése, egyeztetése
  • IT funkcionális és technikai specifikációk, folyamatleírások, teszt tervek készítése
  • Fejlesztések megtervezése, megvalósításának koordinálása
  • Szervezői tesztelések előkészítése, tesztdokumentáció készítése, tesztelés
  • Szakmai kapcsolattartás külső szállítókkal
  • Kapcsolattartás az üzleti és különböző IT területekkel

Akit keresünk:

  • SWIFT Alliance Access, SWIFT Alliance Gateway és SWIFTNet Link alkalmazások naprakész ismerete, legalább 5 év gyakorlat
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Jó folyamattervezői és szervezői készség
  • Szakmai önállóság
  • Stressz tűrő készség

Amit előnynek tartunk:

  • UNIX/Linux/Solaris felhasználói ismeretek
  • UNIX shell programozási ismeretek (bash, ksh)
  • Oracle SQL ismeretek
  • XML ismeretek (XML Schema, XPath)
  • Tapasztalat az ISO 20022 szabvány alkalmazásában
  • Adathálózati ismeretek
  • Java programozási ismeretek
  • JBoss Fuse ESB vagy más integrációs middleware működésének ismerete
  • Bankközi elszámolási csatornák ismerete (TARGET2, EURO1, STEP2/SEPA), megbízható szervezői, valamint jó kommunikációs képesség
  • Önálló munkavégzésre való képesség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem, kollektív szerződés szerint járó kiegészítő juttatások
  • Hat hónap próbaidőt követően határozatlan idejű munkaviszony
  • Támogató csapat és jó hangulatú, színvonalas munkakörnyezet
  • Szakmai fejlődési lehetőségek tréningeken és továbbképzéseken keresztül
  • Hosszútávú munkalehetőség, szakmai karrierutak biztosítása
  • Fejlődő és innovatív vállalati háttér, korszerű technológiai környezet

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Projektmenedzsment
  • IT tanácsadó, Elemző, Auditor

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.