thyssenkrupp Components Technology Hungary Kft.
A thyssenkrupp konszern 106 000 munkavállalóval közel 80 országban van jelen, és évi 42 milliárd eurós forgalmat realizál. A gépjárműipar, a logisztika, a gyártechnológia, az acélgyártás területén és számos egyéb ágazatban tevékenykedünk. Nagy- és kisvállalkozások partnereként a világ minden táján a konstruktív együttműködést tartjuk szem előtt. Több, mint 200 éves ipari tapasztalattal és a legújabb csúcstechnológiával igazán hozzád illő, kihívásokkal teli pozíciót kínálunk számodra.

Több, mint 900 fős mérnökcsapatunkkal innovatív és meghatározó partnerként vagyunk jelen az autóipar egyik leggyorsabban és legizgalmasabban fejlődő szegmensében, az elektromos kormányrendszerek területén. Kiemelkedő minőségű, high-tech fejlesztéseinkkel neves autógyárak igényeit elégítjük ki. Váltsd ötleteid kézzelfogható valósággá nálunk!

SW Key Supplier Manager

Feladatok:

* Stratégiai tervezés, üzleti igény alapú beszállító- menedzsment
* Projektmenedzsment: tervezés, kivitelezés, ellenőrzés és reporting
* Ügyfélprojekt igények menedzselése: tervezés és erőforrás menedzsment
* Beszállítók menedzselése: szoftver munkacsomagok leszállításának biztosítása
* Virtuális (nemzetközi) csapatok összefogása és szervezése
* Folyamatok végrehajtásának ellenőrzése, folyamatfejlesztés automotív környezetben (ISO26262, ASPICE)

Elvárások:

* Minimum 2 éves szoftver projektvezetői/csoportvezetői tapasztalat (5-10 fő) vagy szakértői stakeholder tapasztalat (vezetői gondolkodásmód)
* Szoftverfejlesztői háttér (beágyazott C, C++, esetleg script nyelvek)
* Jira haladó szintű ismerete előny
* Automotive, Spice tapasztalat előny
* Folyékony angol nyelvtudás

Személyiség:

* Kiváló problémamegoldó készség
* Proaktív, eredményorientált gondolkodás
* Csapatjátékos attitűd
* Jó kommunikációs képesség és kezdeményezőkészség

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.

Ajánlatunk:

* Menedzsment mentorprogram
* Versenyképes fizetés és széles körű juttatások
* Cafatéira és időszakos bónusz csomagok
* Feladatok megoldásában magasfokú mozgástér
* Részvétel nemzetközi projektekben
* Részese lehetsz, egy sikeres és gyorsan növekvő vállalatnak