IT security, új termékek, tervezés, kódolás. Ez a négy kulcsszó jellemzi azt az architect szintű pozíciót, amely betöltésére magyar alapítású partnerünk új kollégát keres. A cég több éve a magyar piac meghatározó szereplőjeként foglalkozik elsősorban hálózatbiztonsági rendszerek kutatásával, fejlesztésével és integrálásával. Termékcsaládjukat pedig ideje tovább bővíteni az utóbbi évek kutatási eredményeinek felhasználásával. Az új termékekhez új csapat dukál, ahová olyan kollégákat várnak, akik szívesen vennének részt egy szoftver teljes felépítésében, a problémakör megértésétől a tervezésen át a prototípus elkészítéséig. Az érintett területek, ahol a biztonsági kérdések feltérképezéséről lenne szó, a teljesség igénye nélkül: IoT, fintech, ipari automatizálás, stb. Önálló döntéshozási lehetőség, szakmai viták és nem utolsó sorban díjnyertes (Star Wars falas) iroda várja a jelentkezőket. Fél éven belül pedig csapatvezetői felelősséggel is bővülne az új kolléga feladatköre.

SW Architect terméktervezési területen

Feladatok:

  • A kialakítandó új security megoldások szoftver architektúrájának tervezése
  • Szoftver komponensek és azok hierarchiájának, interfészeinek tervezése
  • Felhasználandó technológiák meghatározása, technológiai kockázatok beazonosítása
  • Prototípusból kész termék fejlesztése a csapattal együttműködve

Elvárások:

  • Legalább négy év C++ fejlesztésben szerzett tapasztalatat
  • Előny a korábbi részvétel egy teljes szoftver megalkotásában a tervezéstől a megvalósításig
  • Python ismeretek szükségesek
  • Tapasztalat Linux környezetben történő fejlesztésben
  • CI/CD metodika és eszközök ismerete
  • Érdeklődés az IT security iránt, akár hobbi szinten

AMIT PARTNERCÉGÜNK KÍNÁL:

  • Részvételi lehetőség teljesen új szoftvertermékek létrehozásában
  • Tanulási és további fejlődési lehetőség az IT security, hálózatbiztonsági témakörök kapcsán, hiszen a csapat tudásmegosztó és kedvelik is a nézőpontok, ötletek megvitatását
  • Olyan területek biztonsági elemzése és megoldások kialakítása, amelyekben a sérülékenység kérdése még nem kapott elég nagy hangsúlyt (például hogy védjünk be egy connected car vagy smart home megoldást?)
  • Hosszú távú karrierlehetőség, hiszen fél éven belül csapatvezetővé lehet előrelépni és a projektek is mind előremutatóak
  • Felelősségteljes munkakör, valódi szabadság a döntéshozásban, nyitott fülek az ötletekre
  • Díjnyertes, vadonat új iroda

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva lehet.
Kapcsolat: Szűcs-Nagy Dorina, 0620 411 0060