Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Közismert német multinacionális partnerünk csapatába keresünk németül és angolul magabiztosan beszélő munkatársakat, IT support pozícióra.
Az angol nyelvtudás magabiztos, társalgási szintű Olasz vagy Szlovén nyelvtudással helyettesíthető!
IT végzettség előny, de nem követelmény, a vállalat saját belső képzési rendszerrel rendelkezik.
Jó hangulatú irodában segítőkész kollégák és oktatók gondoskodnak az eredményes és fokozatos betanulásról.

Support munkatárs (német/angol/olasz nyelvtudással)

Főbb feladatok, munkák:

    - A vállalat német, osztrák, svájci és magyar munkatársaival való kapcsolattartás, informatikai jellegű support tevékenység.

    - Lehetőség önálló projektmunkára, egyénileg vagy csoportosan.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    - Német és Angol nyelvek minimum erős középfokú (B2), aktív, magabiztos, társalgási szintű ismerete (az angol nyelvtudás magabiztos olasz vagy szlovén nyelvtudással helyettesíthető!)

    - IT érdeklődés

    - Legalább középfokú végzettség

    - Rugalmasság

    - Nyitott, kommunikatív jellem

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    - Olasz vagy szlovén nyelv(ek) társalgási szintű ismerete

    - Előzetes releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

    - Fiatalos, jó hangulatú csapat

    - Rugalmas munkaidő (műszak alapján: délelőtt / délután)

    - Folyamatos előrelépési és fejlődési lehetőség

    - Változatos és érdekes feladatkör

    - Biztos, hosszú távú munka

    - Stabil német multinacionális vállalat

    - Kimagasló juttatási csomag

    Fizetés nettó 240.000 - 260.000 Ft havi alapbér, melyen felül a cég műszakpótlékot, cafeteriát és útiköltség támogatást biztosít munkatársai számára.

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Üzleti támogató központok
  • Informatikai támogatás
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint
  • Olasz - Középfok/kommunikációképes szint
  • Szlovén - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja fényépes önéletrajzát.

Küldje el önéletrajzát és kollégánk felveszi Önnel a kapcsolatot!

Havi nettó fizetési keret: 240 000 - 260 000 HUF

Egyéb juttatások: étkezési jegy,cafeteria,szakmai tréningek,nyelvtanulás támogatása

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Propus Hungary Recruitment>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Support munkatárs (német/angol/olasz nyelvtudással)
  • Rövid pozíció név: Support munkatárs (német/angol/olasz nyelvtudással)
  • Hirdető cég: Propus Hungary Recruitment
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város:
  • Feladatok: - A vállalat német, osztrák, svájci és magyar munkatársaival való kapcsolattartás, informatikai jellegű support tevékenység. - Lehetőség önálló projektmunkára, egyénileg vagy csoportosan.
  • Elvárások: - Német és Angol nyelvek minimum erős középfokú (B2), aktív, magabiztos, társalgási szintű ismerete (az angol nyelvtudás magabiztos olasz vagy szlovén nyelvtudással helyettesíthető!) - IT érdeklődés - Legalább középfokú végzettség - Rugalmasság - Nyitott, kommunikatív jellem
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német, Olasz, Szlovén
  • Fizetés: 240000 - 260000 HUF
  • Egyéb juttatások: étkezési jegy cafeteria szakmai tréningek nyelvtanulás támogatása
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.08.16
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 3