BalaSys IT Kft.

A BalaSys IT Kft. a magyarországi informatikai biztonsági piac meghatározó szereplőjeként, magas színvonalú szolgáltatásokkal és innovatív megoldásokkal szolgál ügyfelei részére. Budapesti központú csapatába keres

SUPPORT MÉRNÖK

Munkavégzés helye: Budapest

Support mérnök

Főbb feladatok, munkák:

    Munkakörbe tartozó feladatok (Linux és Windows környezetben):

    • Ügyfelek, partnerek által bejelentett hibák kezelése, megoldása (akár ügyfél oldalon is)
    • Problémák analízise, megoldás szállítása
    • Szoros együttműködés a fejlesztéssel
    • Kapcsolattartás, igények felmérése, azok megvalósítása
    • Magas szintű rendelkezésre állás támogatása
    • Ügyfél és Belső infrastruktúrához tartozó környezetek frissítése, üzemeltetése

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • MSC vagy BSC szintű szakirányú diploma vagy azzal egyenértékű tapasztalat
    • Angol nyelv társalgási szintű ismerete
    • Tapasztalat Linux\UNIX\ környezet kialakításában\üzemeltetésében\támogatásában
    • Mély hálózati ismeretek: TCP/IP, alkalmazás szintű protokollok, routing
    • Ügyfélorientált, pro-aktív személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • 2-3év (vagy több) szakmai tapasztalat
    • Windows környezet ismerete (AD, Networking, Licencing)
    • Alapvető programozási\scriptelési (bash vagy python) ismeretek
    • Adatbázisok, virtualizációs környezetek ismerete (VMware)
    • Mentési, archiválási technológiák ismerete
    • Üzemeltetésben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    Betekintési lehetőség az IT számos további területére, mint a fejlesztés, dev-ops, rendszerintegráció

    Érdekes, változatos, kihívásokkal teli pozíció, ahol mindennap lehetőség van a fejlődésre

    Folyamatos szakmai előre lepéshez szükséges erőforrások biztosítása

    Projektekben való aktív részvétel (akár külföldön is)

    Kellemes munkakörnyezet, modern iroda

    Hosszú távú karrier lehetőség

    Fiatalos csapat

Állás, munka területe(i):

  • IT üzemeltetés, Telekommunikáció
  • IT support, Helpdesk
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

Budapest, 1117 Alíz u. 4.

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér,mobiltelefon,cafeteria,nyelvtanulás támogatása

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, és úgy érzed, megfelelsz az elvárásoknak kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat a pozíció megjelölésével.