A Continentalnál megvalósíthatod az ötleteidet, karriered bármely szakaszában is vagy. Nemzetközi csapatunk közel 56 ország több mint 230 000 munkavállalóját foglalja magába, és a leginnovatívabb megoldásokat nyújtjuk a mobilitás minden területén. Légy te is a Continental csoport tagja, hozzuk mozgásba a jövőt közösen.
A Continental Automotive Hungary Kft. budapesti telephelyén fékrendszerek, komfort- és karosszériaelektronikák, elektronikus menetstabilizáló rendszerek, hibrid meghajtó rendszerek elektronikai vezérlőegységei, alvázelektronika, olajszenzorok gyártása történik.

Supply Chain specialista

    A Continental nagy figyelmet fordít arra, hogy olyan eszközöket biztosítson a kollégáinak a munkavégzésükhöz, ami segíti őket a felmerülő kihívások leküzdésében. A számos képzés és professzionális fejlesztési program is segít abban, hogy a munkatársak elérjék karriercéljaikat.

Feladatok:

  • logisztikai folyamatfejlesztő tevékenységek indítása, tervezése, koordinálása, bevezetése
  • folyamatfejlesztési projektek vezetése, rendszeres beszámolás a menedzsment felé
  • új logisztikai folyamatok standardizálása és dokumentálása,
  • oktatás biztosítása
  • új beszállítók bevezetése, logisztikai folyamatok egyeztetése
  • gyári SAP támogatás biztosítása, napi szintű hibaelhárítás, hosszú távú rendszerfejlesztés
  • logisztikai riportok elkészítése, elemzése, következtetések levonása és – az eredményektől függően – intézkedések vagy eszkaláció kezdeményezése

Téged keresünk, ha:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettséggel rendelkezel (logisztikai végzettség előny)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalatod van
  • tárgyalási szinten beszéled az angol nyelvet, német nyelv ismerete előny
  • MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Visio, Project)
  • programokat felhasználói szinten használod
  • SAP rendszert felhasználói szinten ismered (pl. MM, IM, LE, WM, SD, PP modulok), haladó felhasználói ismeretek MM modulban előnyt jelent
  • LEAN, SixSigma, projektmenedzsment tapasztalat előnyt jelent
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség jellemez

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest