Supply Chain specialista

Főbb feladatok, munkák:

  • logisztikai folyamatfejlesztő tevékenységek indítása, tervezése, koordinálása, bevezetése
  • folyamatfejlesztési projektek vezetése, rendszeres beszámolás a menedzsment felé
  • új logisztikai folyamatok standardizálása és dokumentálása, oktatás biztosítása
  • új beszállítók bevezetése, logisztikai folyamatok egyeztetése
  • gyári SAP támogatás biztosítása, napi szintű hibaelhárítás, hosszú távú rendszerfejlesztés
  • logisztikai riportok elkészítése, elemzése, következtetések levonása és – az eredményektől függően – intézkedések vagy eszkaláció kezdeményezése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú műszaki vagy gazdasági végzettség (logisztikai végzettség előny)
  • 3-5 év releváns szakmai tapasztalat
  • tárgyalási szintű angolnyelv-tudás, német nyelv ismerete előny
  • MS Office (Word, Excel, Powerpoint, Visio, Project) ismeretek
  • SAP felhasználói szintű ismerete (pl. MM, IM, LE, WM, SD, PP modulok), haladó felhasználói ismeretek MM modulban előny

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • LEAN, SixSigma, projektmenedzsment tapasztalat
  • kiváló kommunikációs és problémamegoldó készség
  • kreatív, innovatív gondolkodás, csapatmunka
  • rugalmas, határozott személyiség

Amit kínálunk:

  • nagyfokú önállóság és támogatás, kihívásokkal teli munkakör
  • személyre szabott fejlődés és karrierút
  • munkáddal hozzájárulhatsz a közlekedés biztonságosabbá tételéhez és környezetünk tisztaságának megóvásához
  • modern termékekkel és technológiákkal, innovatív környezetben dolgozhatsz egy jó csapat tagjaként
  • rugalmas munkarend
  • versenyképes csomag (cafeteria, motiváló bónuszrendszer)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Termelésirányítás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc

Munkavégzés helye:

Budapest