Megbízónk Magyarország egyik nemzetközi szinten is jegyzett, elismert divatipari vállalata, amely az elmúlt időszakban meredek forgalomnövekedést produkált, komoly sikereket ért el nemzetközi szinten.  Termékeit többségében online értékesíti külföldön, és idénre is kétszámjegyű növekedést tervez.
Termékeit kooperációban, bérmunkában állíttatja elő. Részére keresünk

SUPPLY CHAIN MANAGERT

(beszerzés és logisztika)
Budapest
ruhaipar

    Feladatai: közel 20 fős csapata vezetése, (stratégiai és operatív alapanyag beszerzés, gyártástervezés, raktár, kategóriamenedzsment), a gyártás folyamatos nyomon követése, határidő figyelés, gyártásáthelyezési döntések meghozatala, raktárkészlet figyelés (készáru és alapanyag), kapcsolattartás a varrodákkal a kategória menedzsereken keresztül. Felelős az OTD célok eléréséért, valamint a vevőkkel és a vállalati társosztályokkal való folyamatos kapcsolattartásért is. Fontos a folyamatfejlesztés, a KPI-ok kiépítése, monitorozása, jelentések összeállítása az ügyvezetés számára.

    Ideális pályázónk felsőfokú végzettségű, hároméves nemzetközi gyártó közép- vagy nagyvállalatnál szerzett SC vezetői tapasztalattal bír, képes bonyolult és párhuzamos projekteket átlátni, jól bírja az időnyomást és jól tud angolul.

    Kölcsönös megfelelés esetén fiatal, lelkes csapat, kiváló munkakörülmények és meredek növekedés, sok fejlesztési lehetőség várja. Munkáját a feladattal arányos kompenzációs csomaggal honorálják.

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Ellátási lánc
  • Logisztikus, Fuvarszervező
  • Szállítás, Logisztika vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest

Fényképes pályázatát - amelyet bizalmasan kezelünk – a 48686. pályázati számra hivatkozva, a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.

PSP Siklóssy és Partner Kft.

1051 Budapest, József nádor tér 8., I./2. Tel.: 266-5235
Anglia . Ausztria . Belgium . Franciaország . Hollandia . Lengyelország . Luxemburg . Magyarország . Németország . Románia . Skandinávia . Spanyolország . Svájc . Ukrajna