Supply Chain Coordinator

  • Közép – Európai multinacionális cégcsoport magyarországi tagja keres kollégát. Cégünk az FMCG területen folyamatosan növekvő és az elmúlt 15 évben komoly elismerést vívott ki a magyar raktárlogisztika és szállítmányozás területén. Cégünk dinamikusan fejlődik és folyamatosan figyeli a piacon megjelenő innovatív lehetőségek alkalmazásának lehetőségeit. Ügyfeleink folyamatosan változó igényeinek minőségi kiszolgálására új agilis kollégával bővítenénk csapatunkat.

Feladatok:

  • Aktív résztvevője lehetsz egy mindig nyüzsgő raktár operációnak
  • Megismerheted egy multinacionális FMCG cég belső folyamatait
  • Napi szinten gyakorolhatod nyelvtudásodat nemzetközi partnereinkkel és beszállítókkal
  • Megismerheted az FMCG területhez tartozó megsemmisítési folyamatokat
  • Betekintést nyerhetsz a szállítási dokumentációkba és aktív részese lehetsz
  • Gyakorlatban sajátíthatod el a számlázási folyamatokat

Elvárások:

  • Minimum Középfokú végzettség rendelkezel
  • Nem riadsz vissza a napi szintű angol nyelv használatától szóban és írásban
  • Haladó szintű informatikai ismeretekkel bírsz (Excel, word)
  • Kiválóan megtudod értetni magadat másokkal
  • Szeretsz csapatban dolgozni, de nem riadsz meg az önálló munkától sem

Előny:

  • Rendelkezel FMCG területen szerzett tapasztalattal
  • Dolgoztál már raktárban és ismered a raktári állatkertet (Béka, Zsiráf)

Amit kínálunk:

  • Érdekes, innovatív feladatok
  • Munkába járás támogatása
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Megbízható nemzetközi háttér
  • Versenyképes bér és juttatások
  • Fejlődési lehetőség
  • Fiatalos csapat és munkakörnyezet

Állás, munka területe(i):

  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Anyaggazdálkodás, Beszerzés
  • Raktározás, Készletezés
  • Ellátási lánc

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

cafeteria

Munkavégzés helye:

2220 Vecsés, Lőrinci utca 59.

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed fényképes önéletrajzod, fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.